Dovanų kuponas Nemokamas dovanų pakavimas Turite klausimų? +370 620 530 24 Nemokamas pristatymas nuo 49 €

C&D Style kliento kortelė

ARTIKULAS kortele

„C&D STYLE klubas“ vienija visus, kurie domisi mada ir stilingomis detalėmis. Čia susilieja svajonės, mintys ir idėjos… Kiekvienas, išrinkęs dovaną, nejučia tampa kūrėjas – savo namų, draugų, artimųjų aplinkos.

Kurkime gražų  pasaulį kartu, pajuskime begalinį malonumą dovanoti… Tegul gyvenimas būna kaip džiazas – įkvepiantis, harmoningas ir kupinas malonių netikėtumų!

Plačiau apie lojalumo programą skaitykite čia >>

  • Dėmesio! Jei klientas neturi „C&D STYLE“ lojalumo kortelės su savimi ir negali jos pateikti prieš atsiskaitant už prekes, galima pateikti/aptarnaujanti konsultantė gali paprašyti pateikti bet kurį kitą, asmens tapatybę nurodantį ir patvirtinantį, LR įstatymais galiojantį, asmens dokumentą kliento autentifikacijai. Šiais veiksmais siekiama pritaikyti klientui galiojančias „C&D STYLE“ lojalumo kortelės naudas laikantis duomenų apsaugos reikalavimų ir siekiant išvengti piktnaudžiavimo kitų klientų duomenimis ar naudomis.

 

Įsigyti internetu šios prekės nėra galimybės. Patikrinkite likutį salonuose, jeigu nėra ir ten, o Jūs norite sužinoti kada ją vėl turėsime, susisiekime - info@cdstyle.lt
10% nuolaida Jūsų pirmam apsipirkimui! Užsisakę naujienlaiškį pirmieji sužinosite apie naujienas, pasiūlymus bei akcijas!
Jūs užsisakėte naujienlaiškį. Detalesnė informacija Jūsų pašto dėžutėje.