Dovanų kuponas Nemokamas dovanų pakavimas Turite klausimų? +370 620 530 24 Nemokamas pristatymas nuo 65 €

Užrašinė „Paseo Embossed“

ARTIKULAS 50502

Nuo pat aukštosios mados namų įkūrimo, dizaineris Christian Lacroix buvo veržlus, be galo spalvingas, unikalus ir mėgstantis baroko motyvus. Šiandien jis didžiąją dalį savo kūrybos išreiškia kurdamas spalvingus bei labai įmantrius aksesuarus, drabužius vyrams. Kiekvienas dizainerio prisilietimas tampa meno kūriniu.

Užrašinė tarsi atkeliavusi iš Maroko, kur odos dirbinių kultūra yra ypač svarbi. Prabangus viršelio reljefas atrodo labai puošniai autentiškai, tačiau tiks kiekvienam, mėgstančiam minimalistinį dizainą. 

 Sukurta bet kuriai veiklai planuoti: susitikimams, dienos darbams ar greitai išvykai su traukiniu per senus kaimelius. Tai knygelė, kuri niekada Jūsų nepaliks. Paskutiniame puslapyje atspausdinti „Paseo“ blizgūs ornamentai. Aukso folija apjuosta užrašų knygelė su Christian Lacroix logotipu.

Matmenys 105 x 148 mm.

Įsigyti internetu šios prekės nėra galimybės. Patikrinkite likutį salonuose, jeigu nėra ir ten, o Jūs norite sužinoti kada ją vėl turėsime, susisiekime - info@cdstyle.lt

Daugiau nuotraukų

10% nuolaida Jūsų pirmam apsipirkimui! Užsisakę naujienlaiškį pirmieji sužinosite apie naujienas, pasiūlymus bei akcijas!
Jūs užsisakėte naujienlaiškį. Detalesnė informacija Jūsų pašto dėžutėje.