Dovanų kuponas Nemokamas dovanų pakavimas Turite klausimų? +370 620 530 24 Nemokamas pristatymas nuo 65 €

Papuošalų - žiedų laikiklis „Anagram cat“

ARTIKULAS 1004287-880
„Umbra“ – pasaulinis kasdienio, šiuolaikinio, namų dizaino lyderis. „Umbra“ dizaineriai kurdami funkcionalias minimalistines formas kartu išlaiko patrauklią jų išorę. Švari forma suteikia modernumo, paprastumo ir elegantiškumo Jūsų namams.

Žiedų laikiklio dizainą sukūrė Sungas Wook Parkas, kuris savo kasdieninius įpročius bei rutiną moderniai perteikia įvairiuose gaminiuose, suteikdamas jiems funkcionalumo. Tai žymus dizaineris, pelnęs ne vieną tarptautinį apdovanojimą. Papuošalų laikiklis įkvėptas šiuolaikinių gyvūnų iliustracijų ir skulptūrų. Figūros, proporcijos, ir naujos medžiagos sukuria rafinuotą požiūrį į šį modernų papuošalų laikiklį.

Laikiklis pagamintas iš cinko, pagrindas yra paminkštintas, siekiant apsaugoti baldų paviršius nuo įvairių pažeidimų.

Tai puiki ir praktiška dovana kiekvienam. Neleiskite pasimesti jūsų papuošalams kol plaunate rankas, ar atliekate įvairius kitus namų ruošos darbus. 

Matmenys 4,5 x 4,5 x 7,6 cm.

Įsigyti internetu šios prekės nėra galimybės. Patikrinkite likutį salonuose, jeigu nėra ir ten, o Jūs norite sužinoti kada ją vėl turėsime, susisiekime - info@cdstyle.lt

Daugiau nuotraukų

Susijusios prekės
10% nuolaida Jūsų pirmam apsipirkimui! Užsisakę naujienlaiškį pirmieji sužinosite apie naujienas, pasiūlymus bei akcijas!
Jūs užsisakėte naujienlaiškį. Detalesnė informacija Jūsų pašto dėžutėje.