Dovanų kuponas Nemokamas dovanų pakavimas Turite klausimų? +370 620 530 24 Nemokamas pristatymas nuo 65 €

Papuošalų - žiedų laikiklis „Elephant“, vario spalvos

ARTIKULAS 299114-880
„Umbra“ – pasaulinis kasdienio, šiuolaikinio, namų dizaino lyderis. „Umbra“ dizaineriai kurdami funkcionalias minimalistines formas kartu išlaiko patrauklią jų išorę. Švari forma suteikia modernumo, paprastumo ir elegantiškumo Jūsų namams.

Šis žiedų laikiklis įkvėptas modernių gyvūnų iliustracijų.

Žiedų laikiklį sukūrė dizaineris Sung Wook Park, kuris savo kasdieninius įpročius bei rutiną moderniai perteikia įvairiuose gaminiuose, suteikdamas jiems funkcionalumo. Tai žymus inžinerijos dizaineris, pelnęs ne vieną tarptautinį apdovanojimą.

Laikiklis pagamintas iš cinko, vario spalvos, o pagrindas yra paminkštintas, siekiant apsaugoti baldų paviršius nuo įvairių pažeidimų.

Tai puiki ir praktiška dovana kiekvienam. Neleiskite pasimesti jūsų papuošalams kol plaunate rankas, ar atliekate įvairius kitus namų ruošos darbus. 

Matmenys 8,9 x 4,4 x 2,5 cm

Įsigyti internetu šios prekės nėra galimybės. Patikrinkite likutį salonuose, jeigu nėra ir ten, o Jūs norite sužinoti kada ją vėl turėsime, susisiekime - info@cdstyle.lt

Daugiau nuotraukų

10% nuolaida Jūsų pirmam apsipirkimui! Užsisakę naujienlaiškį pirmieji sužinosite apie naujienas, pasiūlymus bei akcijas!
Jūs užsisakėte naujienlaiškį. Detalesnė informacija Jūsų pašto dėžutėje.