Dovanų kuponas Nemokamas dovanų pakavimas Turite klausimų? +370 620 530 24 Nemokamas pristatymas nuo 49 €

Chalatas „Riviera“

Dar 1845 m. Prancūzijoje, Fremauxų šeima pradėjo austi audinius ir gaminti namų tekstilę. Šiandien tai jau yra 5 kartų šeimos verslas, išaugęs į pasaulinio masto prabangos prekinį ženklą. Gaminiai garsėja novatoriškomis idėjomis bei autentiškomis tradicijomis, kurios kviečia kiekvieną dieną patirti prancūzišką prabangą, atrasti save naujame vaidmenyje.

…gėlių motyvai Jūsų miegamajame…

 Prancūzijos Rivjera arba Žydrasis krantas− tai rytinė Viduržemio jūros pakrantės dalis Prancūzijoje, į vakarus besitęsianti nuo Kanų iki Mentono, o rytuose siekianti Italijos sieną. Žydrasis krantas − vienas populiariausių paplūdimio regionų Europoje. Prancūzijos Rivjerą yra pamėgusios pasaulinio garso žvaigždės. Žydrojo kranto sostine vadinama Nica. Kiti garsūs Žydrojo kranto kurortai − Sen Tropezas, Sen Rafaelis ir festivalių sostinė Kanai. Mintyse apsilankė kelionių vaizdai? Neveltui! Yves Delorme pavasario-vasaros 2020 kolekcija kviečia pasivaikščioti po gausiai pražydusius sodus, kvepiančius vasara, kurie pražįsta taip netikėtai… tai tarsi nebylus kvietimas keliauti ir atrasti daugiau. Nutapytos gėlės, brėžiniai iš įvairių linijų ir brangios širdžiai detalės įkvėptos įmantrios fantazijos- visa tai įkvepė „Rivjeros“ kolekciją, kurios spauda (print’as) išreiškia rafinuotų dekoratyvinių gėlių turtus.

  • Chalatas pagamintas iš 100% medvilnės.
  • Spalva žalia

Šią prekę galite įsigyti šiose parduotuvėse (Dydis L)

PC „AKROPOLIS“ Kaunas, K. Mindaugo pr. 49
8 - 618 39 423; I-VII 10-21 val.
1 vnt.
Kaina
0.00

Daugiau nuotraukų

Susijusios prekės

Chalatas „Palmea“

159.60

Chalatas „Luna“

321.00
Išparduota
10% nuolaida Jūsų pirmam apsipirkimui! Užsisakę naujienlaiškį pirmieji sužinosite apie naujienas, pasiūlymus bei akcijas!
Jūs užsisakėte naujienlaiškį. Detalesnė informacija Jūsų pašto dėžutėje.