Dovanų kuponas Nemokamas dovanų pakavimas Turite klausimų? +370 620 530 24 Nemokamas pristatymas nuo 65 €

Dvigubas kortelių laikiklis, urban sky

ARTIKULAS 160-122
„Mywalit“ produktų paslaptis slypi ne tik žaismingose spalvose. Visi produktai pagaminti iš „nappa“ odos, todėl kiekvienas išsirinktęs „MyWalit“ produktą, lieka sužavėtas! „MyWalit“ seka spalvų, kompocizijų derinimo madas ir tendencijas, tad įsigiję šių produktų, visada atrodysite stilingi, charakteringi ir išskirtiniai!

Kai susijungia šiltas koralas ir šalta pilka spalva, gaunamas neįtikėtinas urbanistinio miesto vaizdo derinys! Tai lyg besileidžiančios saulės spindulių apgaubtas sunkaus ir šalto betono miestas, kuris atsispindi šioje piniginėje.

Šis Kortelių dėklas "Oystercard" - pavers Jūsų apsipirkimo kelią stilingą ir padabintą šypsenomis! Jis minkštas ir švelnios odos, todėl Jūs kaskart būsite pamaloninti šio kortelių dėklo švelniu prisilietimu. Jūs net pačiose didžiausiose grūstyse jausitės saugiai, dėl labai patogaus įvairių kortelių išėmimo iš šio dėklo. Šiame dėkle telpa dvigubai daugiau kortelių.

Paverskite visas savo keliones tarsi šventes, šio kortelių laikiklio spalvos Jus kiekvieną kart nustebins!

Išmatavimai: 10x8 cm

Įsigyti internetu šios prekės nėra galimybės. Patikrinkite likutį salonuose, jeigu nėra ir ten, o Jūs norite sužinoti kada ją vėl turėsime, susisiekime - info@cdstyle.lt

Daugiau nuotraukų

Susijusios prekės
10% nuolaida Jūsų pirmam apsipirkimui! Užsisakę naujienlaiškį pirmieji sužinosite apie naujienas, pasiūlymus bei akcijas!
Jūs užsisakėte naujienlaiškį. Detalesnė informacija Jūsų pašto dėžutėje.