Dovanų kuponas Nemokamas dovanų pakavimas Turite klausimų? +370 620 530 24 Nemokamas pristatymas nuo 65 €

Minkštas lavinamasis žaislas „Rabbit Les Jolis pas Beaux“

ARTIKULAS 629148
"Moulin Roty" jau beveik 50 metų kuria nepamirštamas emocijas mažiesiems nuo pirmųjų jų dienų šiame pasaulyje. Pagrindinis gamintojo tikslas - leisti vaikams pasinerti į fantazijų pasaulį su nuostabiais Moulin Roty personažais, kurie yra saugūs ir visiškai patikimi naudoti net ir patiems mažiausiems!

Smagus šeimos portretas, kuriame atpažinsite didelį storulį, kiek nerangų, rudąjį Meškiną, švelnų ir kiek išsigandusį baltąjį lokiuką, elegantišką ir žavią Mažąją Pelytę ir Protingąjį Triušį, kuris dievina juokelius.
Išskirtinė personažų kompanija, draugų šeima, kurie gyvena spalvotame ir linksmame pasaulyje. Atraskite juos žaisliukuose ir namų dekoro aksesuaruose.

Aukštis 21 cm.

Priežiūra: skalbti ne aukštesnėje nei 30° temperatūroje, vilnos režime. 

Amžius: 0+

Kiekvienas žaislas yra patikrintas ir patvirtintas nepriklausomoje laboratorijoje Prancūzijoje. Visi gaminiai atitinka Europos žaislų standartą NF-EN71 ir yra pažymėti CE ženklu, kuris patvirtina, kad žaislai išlaikė bandomuosius testus.

Įsigyti internetu šios prekės nėra galimybės. Patikrinkite likutį salonuose, jeigu nėra ir ten, o Jūs norite sužinoti kada ją vėl turėsime, susisiekime - info@cdstyle.lt

Daugiau nuotraukų

10% nuolaida Jūsų pirmam apsipirkimui! Užsisakę naujienlaiškį pirmieji sužinosite apie naujienas, pasiūlymus bei akcijas!
Jūs užsisakėte naujienlaiškį. Detalesnė informacija Jūsų pašto dėžutėje.