Dovanų kuponas Nemokamas dovanų pakavimas Turite klausimų? +370 620 530 24 Nemokamas pristatymas nuo 49 €

Purškiamas patalpų kvapas „Pink Champagne“

ARTIKULAS GMA15018
Gamintojas „Côte Noire“ renkasi tik geriausius ingredientus iš viso pasaulio, jie komponuojami, derinami ir taip gimsta itin prabangūs ir kvapnūs produktai. Produktuose, kiek įmanoma, naudojamos natūralios arba perdirbtos medžiagos. Pakuotėms naudojama perdirbta puta, kartonas ir stiklas. Net krepšių rankenos pagamintos iš perdirbtos medvilnės. Visi kvapai sukurti Prancūzijoje, Provanso regione, kuris garsėja geriausių pasaulių kvapų kūrimu ir natų derinimu.

Kvėpinkite namus kaip prancūzai! 
Įkvėptas prancūziško užmiesčio gyvenimo būdo, sukurtas jaukus aromatas, kuriame dera lengvos ir viliokiškos natos kartu su švelniomis medienos natomis.
Tai kvapas, kuris jūsų namuose atgaivins jausmus! "Art deco" stiliaus buteliukas su žavinga pompele padės sukurti namų kvėpinimo ritualą. Kvėpinkite orą, užuolaidas, pagalvėles, namų tekstilę...

„Pink Champagne" - kibirkščiuojantis vaisinis aromatas kviečia švęsti ir garantuoja ypatingą dieną! Viršutinėse natose juntamos lengvos braškių užuominos, vidurinėse natose maloniai skleidžiasi mėlynių užuominos, pagrindinėse natose sukasi prisirpusios vynuogės.

Šį rinkinį sudaro prabangus buteliukas su pompele ir aromatas. 
Talpa 150 ml.

Įsigyti internetu šios prekės nėra galimybės. Patikrinkite likutį salonuose, jeigu nėra ir ten, o Jūs norite sužinoti kada ją vėl turėsime, susisiekime - info@cdstyle.lt
Susijusios prekės
10% nuolaida Jūsų pirmam apsipirkimui! Užsisakę naujienlaiškį pirmieji sužinosite apie naujienas, pasiūlymus bei akcijas!
Jūs užsisakėte naujienlaiškį. Detalesnė informacija Jūsų pašto dėžutėje.