Dovanų kuponas Nemokamas dovanų pakavimas Turite klausimų? +370 620 530 24 Nemokamas pristatymas nuo 65 €
Akcija

Namų kvapas su lazdelėmis „Fêtes Majestueuses - Orange Etoilee“

ARTIKULAS DIFFMOE

„Mathilde M.“ elegantiškas difuzoriaus buteliuko dizainas puikiai tinka papuošti namus, pagyvinti vonios kambarį, suteikti subtilumo kosmetiniam staleliui. Difuzorius yra paprastas ir praktiškas, patogu naudoti, nereikia papildomos priežiūros. Sudedate lazdeles ir galite mėgautis maloniu aromatu. Lazdelės, pagamintos iš natūralaus ratano pluošto, todėl dėka porėto pagrindo, jie lengvai ir efektyviai prisisotina kvapo ir maloniai skleidžia aromatą.

Gražus Mathilde M. lazdelinis difuzorius naujo Orange étoilée aromato, žavaus apelsino kvapo su jausmingu prieskonių ir vanilės prisilietimu. Jis prisotins atmosferą gardžiomis medienos natomis, pasaldintomis vanile ir apelsinu. Unikalios ir skanios natos Jūsų namams.

  • Viršutinės natos: apelsino žievelė ir mandarinas
  • Vidurinės natos: cinamonas ir imbieras
  • Pagrindinės natos: vanilė ir kedras

Talpa:

  • Didelis –100 ml

NAUDOJIMAS:

Atsukite dangtelį, nuimkite plastikinį kamštelį ir vėl užsukite dangtelį. Pakuotėje esančias lazdeles, įdėkite į stiklinį kvapų buteliuką, po valandos apverskite lazdeles ir mėgaukitės sklindančiu kvapu. Norėdami reguliuoti kvapo intensyvumą, tiesiog, įdėkite daugiau arba mažiau lazdelių, Padidinus lazdelių skaičių, didinamas intensyvumas. Lazdelės gali apdulkėti, todėl, susilpnėjus kvapui, lazdeles apverskite arba pakeiskite naujomis, naudodami popierines servetėles. Difuzijos laikas priklausys nuo to, kaip dažnai apversite lazdeles, nuo patalpos temperatūros, dydžio ir erdvės ar metų sezono. Pradėjus naudoti difuzorių, pirmoji buteliuko dalis išgarinama greičiau, kadangi lazdelės turi būti prisotintos kvepalų.

„Mathilde M.“ kuria aromatus 15 metų, kurie pripildo namus poetiškomis kvapų natomis ir pasakoja nuostabias kvapų istorijas. Unikalūs „Mathilde M.“ kvapai, tokie atpažįstami, išskirtiniai ir su niekuo nesupainiojami, taps jūsų namų vizitine kortele. Aukštos kokybės kvapai kuriami kvepalų sostinėje Grase, Pietų Prancūzijoje, bendradarbiaujant su „Master-Perfumers“ – geriausiais kvapų meistrais.

  • Pagaminta Prancūzijoje

Laikymo ir naudojimo sąlygos: produktą laikyti ir naudoti ant stabilaus, horizontalaus paviršiaus, esant temperatūrai nuo 5° С iki 30° С. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių. Gamintojas nėra atsakingas už bet kokią žalą, kuri gali atsirasti dėl neteisingo šio produkto naudojimo.

Įspėjimas! Prieš naudojant perskaityti etiketę; Laikyti vaikams ir gyvūnams neprieinamoje vietoje; Labai degus skystis ir garai; Laikyti atokiau nuo šilumos šaltinių, žiežirbų, atviros liepsnos, karštų paviršių – nerūkyti; Jei konsultuositės su gydytoju, prašome išsaugoti produkto pakuotę arba etiketę; Gali sukelti alerginę odos reakciją; Smarkiai dirgina akis; Atsiradus akies ar odos sudirgimui, bėrimui kreiptis į gydytoją; Vengti išsiliejimo į aplinką ar ant paviršių, nes skystis gali pažeisti paviršiaus dangą; Kenksminga vandens organizmams, sukelia ilgalaikius pakitimus; Po naudojimo kruopščiai nusiplauti rankas.

Įsigyti internetu šios prekės nėra galimybės. Patikrinkite likutį salonuose, jeigu nėra ir ten, o Jūs norite sužinoti kada ją vėl turėsime, susisiekime - info@cdstyle.lt
10% nuolaida Jūsų pirmam apsipirkimui! Užsisakę naujienlaiškį pirmieji sužinosite apie naujienas, pasiūlymus bei akcijas!
Jūs užsisakėte naujienlaiškį. Detalesnė informacija Jūsų pašto dėžutėje.