Dovanų kuponas Nemokamas dovanų pakavimas Turite klausimų? +370 620 530 24 Nemokamas pristatymas nuo 49 €
Naujiena

Purškiamas patalpų kvapas „Sapin Doré“ 100 ml

ARTIKULAS EPASD

Purškiami namų kvėpikliai leidžia efektyviai ir greitai pakvėpint aplinką. 
Juos patogu naudoti bet kuriuo metu, pagal poreikį.
Galima reguliuoti intensyvumą paspaudimų skaičiumi. 
Būtent kvapusis purškiklis geriausiai leidžia atskleisti kvapo sudėtį, natas, akordus.
Pajusti viršutines natas, kaip skleidžiasi vidurinės, bei bazinės aromato natos.

Sapin Dore - šventinis aromatas, kuris sukuria paslaptingą Kalėdų nakties nuotaiką. Akimirksiu sukuriamas prabangaus interjero įspūdis.
Namai prisipildo maloniai jaukiu kedro medienos ir pušų spygliukų kvapu, apgaubdamas ir sušildydamas sandalmedžio akordais. 

  • talpa 100 ml.

Laikymo ir naudojimo sąlygos: produktą laikyti ir naudoti ant stabilaus, horizontalaus paviršiaus, esant temperatūrai nuo 5° С iki 30° С. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių. Gamintojas nėra atsakingas už bet kokią žalą, kuri gali atsirasti dėl neteisingo šio produkto naudojimo.

Įspėjimas! Prieš naudojant perskaityti etiketę. Laikyti vaikams ir gyvūnams neprieinamoje vietoje. Labai degus skystis ir garai. Laikyti atokiau nuo šilumos šaltinių, žiežirbų, atviros liepsnos, karštų paviršių – nerūkyti. Jei konsultuositės su gydytoju, prašome išsaugoti produkto pakuotę arba etiketę. Gali sukelti alerginę odos reakciją. Smarkiai dirgina akis. Atsiradus akies ar odos sudirgimui, bėrimui kreiptis į gydytoją. Vengti išsiliejimo į aplinką ar ant paviršių, nes skystis gali pažeisti paviršiaus dangą. Kenksminga vandens organizmams, sukelia ilgalaikius pakitimus. Po naudojimo kruopščiai nusiplauti rankas.

Įsigyti internetu šios prekės nėra galimybės. Patikrinkite likutį salonuose, jeigu nėra ir ten, o Jūs norite sužinoti kada ją vėl turėsime, susisiekime - info@cdstyle.lt

Daugiau nuotraukų

Susijusios prekės

Žvakidė „Athénaïs„

18.00
10% nuolaida Jūsų pirmam apsipirkimui! Užsisakę naujienlaiškį pirmieji sužinosite apie naujienas, pasiūlymus bei akcijas!
Jūs užsisakėte naujienlaiškį. Detalesnė informacija Jūsų pašto dėžutėje.