Dovanų kuponas Nemokamas dovanų pakavimas Turite klausimų? +370 620 530 24 Nemokamas pristatymas nuo 65 €

Pagalvė „New Twin“

Dar 1845 m. Prancūzijoje, Fremauxų šeima pradėjo austi audinius ir gaminti namų tekstilę. Šiandien tai jau yra 5 kartų šeimos verslas, išaugęs į pasaulinio masto prabangos prekinį ženklą. Gaminiai garsėja novatoriškomis idėjomis bei autentiškomis tradicijomis, kurios kviečia kiekvieną dieną patirti prancūzišką prabangą, atrasti save naujame vaidmenyje.

Su „Yves Delorme“ susikurkite svajonių poilsio zoną  - gracingą, ištaigingą bei prabangią. Rinkitės tai, kas labiausiai patiks Jums ir Jūsų svečiams! Apgaubkite juos ypatingu rūpesčiu bei švelnumu.

Pagalvė „New Twin“ prisitaikys prie kiekvienos dienos jūsų poreikių, nes skirtingas dviejų dalių užpildas leis rinktis ar norite miegoti ant stangrios pagalvės, ar ant ypač minkštos. 

Kietesnės pusės užpildą sudaro 85% Europietiškų ančių plunksnos ir 15% pūkai. Minkštesnės pusės užpildas: 70% Europietiškų ančių pūkai ir 30% mažos plunksnos. Impilas pagamintas iš 100% medvilnės.

Galimos šių matmenų pagalvės: 50x75cm - 700+170 g; 65x65cm - 900+200 g.

Kaina nurodyta vieno vieneto.

Įsigyti internetu šios prekės nėra galimybės. Patikrinkite likutį salonuose, jeigu nėra ir ten, o Jūs norite sužinoti kada ją vėl turėsime, susisiekime - info@cdstyle.lt
Susijusios prekės

Pagalvė „Prestige“

285.00

Antklodė „Haute couture“

636.00
10% nuolaida Jūsų pirmam apsipirkimui! Užsisakę naujienlaiškį pirmieji sužinosite apie naujienas, pasiūlymus bei akcijas!
Jūs užsisakėte naujienlaiškį. Detalesnė informacija Jūsų pašto dėžutėje.