Dovanų kuponas Nemokamas dovanų pakavimas Turite klausimų? +370 620 530 24 Nemokamas pristatymas nuo 49 €
Naujiena

Pagalvės užvalkalas „Odyssee„

Dar 1845 m. Prancūzijoje, Fremauxų šeima pradėjo austi audinius ir gaminti namų tekstilę. Šiandien tai jau yra 5 kartų šeimos verslas, išaugęs į pasaulinio masto prabangos prekinį ženklą. Gaminiai garsėja novatoriškomis idėjomis bei autentiškomis tradicijomis, kurios kviečia kiekvieną dieną patirti prancūzišką prabangą, atrasti save naujame vaidmenyje.

…prabanga Jūsų miegamajame…

Odisėja – senovės graikų herojinis epas, kuriame pasakojama apie ilgą Odisėjo kelionę su daugybe nuotykių ir kliūčių (jūros audros ir verpetai, žmogėdros, turtingo gyvenimo galimybė, pažadai dovanoti nemirtingumą, moterų kerai), trukdžiusių grįžti į gimtąją Itakę. Šiemet, Yves Delorme dizaineriai, pavasario-vasaros 2020 kolekcijoje, taip pat pristatė kolekciją pavadinimu „Odisėja“, kurios dizainas įkvepia atrasti ir nebijoti pasinerti į tolimus kraštus. „Odisėjos“ dizainas pasižymi dekoratyviniu persipynimu tarp įvairių linijų ir formų. Damasko satino žakardinis audinys, dekoruotas įmantriomis detalėmis, pakeri ir atrodo taip, tarsi būtų išsiuvinėtas rankomis, taip pat vyrauja juvelyrinių dirbinių motyvas, kurio audimo detalėse matomos grandinėlės ir medalionai iš karoliukų. Rafinuota miegamojo lova, puošta dangaus mėlynumo atspalviais, primins apie keliones ir naujus potyrius, kurie įsimintiniausi vasarą.

Pagalvės užvalkalas pagamintas iš satino (100% medvilnė).

Priežiūra: skalbiant skalbimo mašinoje, nenaudokite baliklių. Neskalbkite patalynės kartu su sintetiniais audiniais.

Įsileiskite į namus Prancūzišką tradiciją - keiskite patalynė vienodu dažniu taip, kad vienas komplektas visuomet būtų spintoje, antrasis naudojamas, o trečiasis skalbykloje.

Šią prekę galite įsigyti šiose parduotuvėse ( 50x75cm)

PLC "AKROPOLIS" Kaunas, K. Mindaugo pr. 49
8 - 618 39 423; I-V 10-21 val.
3 vnt.
PLC "PANORAMA" Vilnius, Saltoniškių g. 9
8 - 620 22 928; I-V 10-21 val.
2 vnt.
Kaina
0.00

Daugiau nuotraukų

Susijusios prekės
10% nuolaida Jūsų pirmam apsipirkimui! Užsisakę naujienlaiškį pirmieji sužinosite apie naujienas, pasiūlymus bei akcijas!
Jūs užsisakėte naujienlaiškį. Detalesnė informacija Jūsų pašto dėžutėje.