Dovanų kuponas Nemokamas dovanų pakavimas Turite klausimų? +370 620 530 24 Nemokamas pristatymas nuo 65 €
Akcija

Mini piniginė, 4 spalvos

ARTIKULAS 325-122
„Mywalit“ produktų paslaptis slypi ne tik žaismingose spalvose. Visi produktai pagaminti iš „nappa“ odos, todėl kiekvienas išsirinktęs „MyWalit“ produktą, lieka sužavėtas! „MyWalit“ seka spalvų, kompocizijų derinimo madas ir tendencijas, tad įsigiję šių produktų, visada atrodysite stilingi, charakteringi ir išskirtiniai!

Spalva „Urban Sky“ sujungia šiltą koralą ir šaltą pilką spalvą. Jų derinys išgauna neįtikėtiną urbanistinio miesto spalvų atvaizdą! Tai lyg besileidžiančios saulės spindulių apgaubtas sunkaus ir šalto betono miestas, kuris atsispindi šioje piniginėje.

Spalva „Siena“ - tai septintasis dešimtmetis, kai bohemiškame gyvenime vyravo tradicinės rudos spalvos tonai ir pustoniai, maišyti su šafrano bei retro mėlynos spalvos deriniais. Tai spalvos, kurios Jums niekada nenusibos!

Šioje piniginėje kiekviena moneta ras savo vietą, net ir ta moneta, kuri Jums labai brangi, kurią saugojo Jūsų senelis. Žaismingos spalvos, minšta oda, bei užsegimas - Jus užburs ir niekada šios piniginės Jūs nenorėsite paleisti iš rankų.

Matmenys 6x7 cm

Įsigyti internetu šios prekės nėra galimybės. Patikrinkite likutį salonuose, jeigu nėra ir ten, o Jūs norite sužinoti kada ją vėl turėsime, susisiekime - info@cdstyle.lt

Daugiau nuotraukų

Susijusios prekės
10% nuolaida Jūsų pirmam apsipirkimui! Užsisakę naujienlaiškį pirmieji sužinosite apie naujienas, pasiūlymus bei akcijas!
Jūs užsisakėte naujienlaiškį. Detalesnė informacija Jūsų pašto dėžutėje.