Dovanų kuponas Nemokamas dovanų pakavimas Turite klausimų? +370 620 530 24 Nemokamas pristatymas nuo 49 €

Piniginė „Medium Matinee“, 4 spalvos

ARTIKULAS 237-122
„Mywalit“ produktų paslaptis slypi ne tik žaismingose spalvose. Visi produktai pagaminti iš „nappa“ odos, todėl kiekvienas išsirinktęs „MyWalit“ produktą, lieka sužavėtas! „MyWalit“ seka spalvų, kompocizijų derinimo madas ir tendencijas, tad įsigiję šių produktų, visada atrodysite stilingi, charakteringi ir išskirtiniai!

Spalva „Urban Sky“ sujungia šiltą koralą ir šaltą pilką spalvą. Jų derinys išgauna neįtikėtiną urbanistinio miesto spalvų atvaizdą! Tai lyg besileidžiančios saulės spindulių apgaubtas sunkaus ir šalto betono miestas, kuris atsispindi šioje piniginėje.

Spalva „Siena“ - tai septintasis dešimtmetis, kai bohemiškame gyvenime vyravo tradicinės rudos spalvos tonai ir pustoniai, maišyti su šafrano bei retro mėlynos spalvos deriniais. Tai spalvos, kurios Jums niekada nenusibos!

Spalva „Berry Blast“  - saldainių ir koralų paradas, kuris atsispindi švelniame oranžiniame saulėlydžio tone.

Spalva „Sweet violet“, tai violetinės spalvos įvairių atspalviai, kurie susijungia į visumą ir sukuria klasikinę ir stilingą spalvų gamą.

Ši piniginė tarsi inžinerinis stebuklas. Ji talpi ir labai patogi, nes yra net 10 kortelių skyrielių, keli skyriai gryniesiems pinigams, skyrius su skaidria plėvele, taip pat užtrauktuku užsegama kišenėlė monetoms. Taip pat šioje piniginėje rasite ir rašiklį, kuris Jums gali būti labai naudindas norint pasižymėti svarbias detales. Pagaminta iš natūralios minkštos odos.

Ši piniginė - tai dailus aksesuaras, Jūsų individualiame stiliuje. Pagaminta iš natūralios odos!

Matmenys 10x18 cm.

Įsigyti internetu šios prekės nėra galimybės. Patikrinkite likutį salonuose, jeigu nėra ir ten, o Jūs norite sužinoti kada ją vėl turėsime, susisiekime - info@cdstyle.lt

Daugiau nuotraukų

Susijusios prekės
10% nuolaida Jūsų pirmam apsipirkimui! Užsisakę naujienlaiškį pirmieji sužinosite apie naujienas, pasiūlymus bei akcijas!
Jūs užsisakėte naujienlaiškį. Detalesnė informacija Jūsų pašto dėžutėje.