Dovanų kuponas Nemokamas dovanų pakavimas Turite klausimų? +370 620 530 24 Nemokamas pristatymas nuo 49 €
Akcija

Arbatos puodelis „Polka metallic“

ARTIKULAS P034-11-427V
„LSA International“ įsikūrė 1960-ųjų metų pabaigoje. Kompanija priklauso dviems šeimoms - Lubkowski ir Saunders. Pagrindinis biuras ir sandėlis yra Sunbury, šalia Londono, Anglijoje. „LSA International“ – tai įmonė, kuri tiekia gaminius mažmeninei ir didmeninei prekybai, tarptautiniams viešbučiams ir restoranams. Įmonės tikslas: novatoriškas dizainas ir šiuolaikinė klasika; dekoratyvūs ir funkcionalūs gaminiai; vertinama pozicija rinkoje; prieinamos kainos dizainas, rankų darbo stiklo ir porceliano gaminiai.

Šviesus, ryškus, o gal tamsus? Visos spalvos tokios nuostabios, todėl taip sunku išsirinkti... O gal nuotaikai praskaidrinti reikėtų naudoti skirtingas spalvas?

Tai išskirtiniai puodeliai, kurie Jūsų šventinį stalą privers prisiminti dar ilgai... Puodeliai dažyti rankomis prabangiais, metalizuotais dažais, tad išskirtinės spalvos sukurs ypatingai kerintį vaizdą. 

Puodeliai yra 4 spalvų. Norint įsigyti tam tikrą spalvą, nurodyti tai pastabose. Kaina nurodyta 1 vnt.

Priežiūra:

• Puodelius plaukite rankomis, šiltu, muiluotu vandeniu. Po plovimo jas šluostykite švelnia šluoste.
• Venkite stiprių ploviklių ar aštrių kempinėlių.
• Atkreipkite dėmesį ir ypatingai švelniai plaukite ir šluostykite gaminius, kurie dekoruoti metalo dažais.
• Nedėkite gaminių į mikrobangų krosnelę.

Aukštis 7,5 cm, talpa  250 ml.

Įsigyti internetu šios prekės nėra galimybės. Patikrinkite likutį salonuose, jeigu nėra ir ten, o Jūs norite sužinoti kada ją vėl turėsime, susisiekime - info@cdstyle.lt

Daugiau nuotraukų

Susijusios prekės
10% nuolaida Jūsų pirmam apsipirkimui! Užsisakę naujienlaiškį pirmieji sužinosite apie naujienas, pasiūlymus bei akcijas!
Jūs užsisakėte naujienlaiškį. Detalesnė informacija Jūsų pašto dėžutėje.