Dovanų kuponas Nemokamas dovanų pakavimas Turite klausimų? +370 620 530 24 Nemokamas pristatymas nuo 49 €

Taurė „Bicos“, žalios spalvos

ARTIKULAS 49000059
Porceliano gamykla „Vista Alegre“ buvo įkurta 1824 metais, verslininko José Ferreira Pinto Basto Portugalijoje, Ilhavo mieste. „Vista Alegre“ prekės ženklas visą laiką išliko glaudžiai susijęs su Portugalijos kultūra, pelnė neprilygstamą tarptautinę reputaciją. 2001 metais „Visa Alegre“ grupė susijungė su „Atlantis“ grupe ir tapo „Visa Alegre Group“, kuri puošia oficialius renginius Baltuosiuose rūmuose, daugelio šalių ambasadose, karališkuosiuose rūmuose.

Pirmą kartą kolekcijos „Bicos“ dizainas buvo sukurtas 1901 m. stiklo fabrike Marinha Grande. Tuo metu tai buvo stiliaus ir mados ikona, puošianti svarbiausių renginių stalus, o šiuo metu tai yra aukštosios mados ir elegancijos etalonas.

Pagaminta Portugalijoje.

Priežiūra: venkite dažno naudojimo indaplovėje, rekomenduojama naudoti tik trumpus plovimo etapus esant žemai temperatūrai. Netinka naudoti mikrobangų krosnelėje

Aukštis 17 cm, talpa 280 ml.

Įsigyti internetu šios prekės nėra galimybės. Patikrinkite likutį salonuose, jeigu nėra ir ten, o Jūs norite sužinoti kada ją vėl turėsime, susisiekime - info@cdstyle.lt

Daugiau nuotraukų

Susijusios prekės
10% nuolaida Jūsų pirmam apsipirkimui! Užsisakę naujienlaiškį pirmieji sužinosite apie naujienas, pasiūlymus bei akcijas!
Jūs užsisakėte naujienlaiškį. Detalesnė informacija Jūsų pašto dėžutėje.