Dovanų kuponas Nemokamas dovanų pakavimas Turite klausimų? +370 620 530 24 Nemokamas pristatymas nuo 65 €

Stalo įrankių rinkinys „Etoile“, matiniai

ARTIKULAS C45ET/TSA

EME POSATERIE - visame pasaulyje garsus Italijos prekinis ženklas, išsiskiriantis novatoriškomis idėjomis bei originaliais sprendimais. Gaminiams naudojamos tik aukščiausios kokybės, sertifikatais patvirtintos medžiagos. EME misija – užtikrinti, kad ateities kartos savo poreikius galėtų užtikrinti tvaraus vystymosi procesais, tad didelis dėmesys yra skiriamas aplinkos išsaugojimui, darbuotojų gerovei bei ekonomikos vystymuisi.

Etoile

Švelnios linijos ir moderni forma iš pirmo žvilgsnio atrodo labai įprastai ir kasdieniškai, tačiau kaip ir visuose EME gaminiuose, slypi originalios idėjos akcentas. Visi serviruojami įrankiai dedami įprastai, tačiau peilio netradicinė forma leidžia suteikti serviruotei žavesio ir pastatyti jį šonu dekorui suteikiant lengvumo pojūtį.

Pagaminta iš matinio nerūdijančio plieno 18/10.

Priežiūra: nors nerūdijančio plieno įrankiai yra atsparūs dėmėms, patartina juos plauti po kiekvieno valgio ir tik rankomis, nenaudojant cheminių valiklių.  Kontaktas su druska, actu, rūgščiais vaisiais bei kalkėtu vandeniu gali padaryti įtaką dėmių atsiradimui. 

Įrankiai supakuoti medinėje dėžėje.

Rinkinys skirtas 6 asmenims (24 vnt).

Peilio ilgis 235 mm, šakutės ilgis 220 mm, šaukšto ilgis 220 mm,kavos šaukštelio ilgis 147 mm.

Stalo įrankių priežiūros instrukciją rasite čia.

Šią prekę galite įsigyti šiose parduotuvėse

PC „AKROPOLIS“ Kaunas, K. Mindaugo pr. 49
8 - 618 39 423; I-VII 10-21 val.
1 vnt.
Kaina
150.00

Daugiau nuotraukų

Susijusios prekės

Ilgas šaukštelis „Magic“

4.00
10% nuolaida Jūsų pirmam apsipirkimui! Užsisakę naujienlaiškį pirmieji sužinosite apie naujienas, pasiūlymus bei akcijas!
Jūs užsisakėte naujienlaiškį. Detalesnė informacija Jūsų pašto dėžutėje.