Dovanų kuponas Nemokamas dovanų pakavimas Turite klausimų? +370 620 530 24 Nemokamas pristatymas nuo 49 €

Gintarės prisiminimų dėžutė - subalansuota prisiminimams kurti ir saugoti!!

***

AMBASADORIŲ STILIAUS DĖŽUTĖ - tai projektas, kurio metu mūsų profesionalios konsultantės, dekoratorės, komandos narės ir C&D Style ambasadorės pasiūlys Jums must have rinkinius.

Prekių rinkinius, kuriuos nuoširdžiai rekomenduoja kiekvienam - ar tai būtų ritualų puoselėjimas, ar įkurtuvės, ar dovana sau, draugams, šeimai.

Radvilės stiliaus dėžutė - subalansuota vyrams, bet tinka ir moterims!

***

AMBASADORIŲ STILIAUS DĖŽUTĖ - tai projektas, kurio metu mūsų profesionalios konsultantės, dekoratorės, komandos narės ir C&D Style ambasadorės pasiūlys Jums must have rinkinius.

Prekių rinkinius, kuriuos nuoširdžiai rekomenduoja kiekvienam - ar tai būtų ritualų puoselėjimas, ar įkurtuvės, ar dovana sau, draugams, šeimai.

2022 06 22 - 24 dienomis vykstanti Joninių nuolaidų lietaus akcija! Nes jei per Jonines lyja, tai tik nuolaidomis!

Naujienos vaikams

NAUJIENA C&D STYLE salonuose - žaismingi patrakėliai "Moulin Roty", kurie jau beveik 50 metų kuria nepamirštamas emocijas mažiesiems nuo pirmųjų jų dienų šiame pasaulyje. Pagrindinis tikslas - leisti vaikams pasinerti į fantazijų pasaulį su nuostabiais Moulin Roty personažais, kurie yra saugūs ir visiškai patikimi naudoti net ir patiems mažiausiems! Taigi, šypsenos iki ausų ir visi lekiam ŽAISTI!!

 

Kaip išsirinkti tinkamus patalus?

Šiuo metu geras ir kokybiškas miegas tampa tikra prabanga, skubėjimo ir įtempto gyvenimo ritme. Kiekviena poilsio minutė - aukso vertės, nes atrodo tiek visko dar nesuspėta padaryti... Tad ką daryti, kad vakarą pasitiktume su laukimu, o ne baime ir kad keliaujant į miego karalystę mus užkluptų tik gražiausi sapnai, o ryte nubustume žvalūs su puikia nuotaika?

Geriausių dovanų mamai TOP 10

Žydintis pavasaris dovanoja ir vieną gražiausių švenčių metuose – mamos dieną. Tai nuostabi proga, dar kartą savo mylimiausioms gyvenimo moterims pasakyti, kokios jos mums brangios ir ypatingos.

Didžiausia dovana mamai, neabejotinai yra dėmesys ir akimirkos kartu, todėl rinkdami dovaną, pagalvokite, ką norite ta dovana pasakyti. Tegul tai bus tarsi laiškas mamai, su nuoširdžiausiais linkėjimais.

Ruošiatės Velykoms?

Velykos – nuostabi pavasario, bundančios gamtos šventė, kai namams norisi suteikti gaivių akcentų ar šviesių spalvų.

10 dovanų idėjų Moters dienos proga

Kovo 8 – toji – bene gražiausia proga priminti moteriai, kaip vertinate jos šypseną, o lepinamos moterys šypsosi dažniau ir plačiau! Taigi, jei vis dar sukate galvą, kuo nustebinti savo brangiąsias – vyrukai, sufleruojame!

Namai pagal prancūzus

Gyvendami nuolat besikeičiančiame pasaulyje, ilgimės laikui nepavaldžių dalykų, kurie mums tarsi garantuoja saugumą ir pageidautiną komfortą. Nors iš komforto zonos šiandien lipti madinga, namams ši tendencija negalioja – juose visada turi būti gera nubusti, sugrįžti ir jauku leisti ilgus žiemos bei dar ilgesnius vasaros vakarus. Dieną karingai ir ryžtingai siekę savo tikslų, būtent juose suguldome savo šarvus, o kūnui bei protui leidžiame pailsėti. Namuose šilta, kvepia, akį džiugina gražios, mielos detalės. Namai dovanoja nuostabius pojūčius, nes mums primena, kas mes esame, kokie norėtume būti, o jei juose trūksta štai tokios poezijos, vėl kartojame prancūziško stiliaus pamokas.

Pasiūlymai verslo klientams

Nebūtina laukti švenčių norint įteikti verslo dovanas. Yra kelios grupės žmonių, kurioms dovanas galite dovanoti visus metus, tai: klientai, darbuotojai, pasalugų teikėjai. Tačiau, švenčių sezonui artėjant ši tema tampa daug aktualesnė. Jei svarstote kada ir kam siųsti verslo dovanas paprasčiausias atsakymas – žmonėms, kurių pagalba jūsų įmonė klesti. O išskirtinių, originalių dovanų idėjų, kaip visuomet, nestinga C&D STYLE salonuose!

 

 

Užburiantis šviesos atspindžių žaismas

Ledas tviska ne tik už lango, bet ir ant stalo!
Viena mylimiausių krištolo indų kolekcijų C&D STYLE salonuose -
Glacier”. Pavadinimas išvertus iš anglų kalbos reiškia „ledynas“, ir iš tiesų, su niekuo nesupainiojami gaminiai išsiskiria įspūdingu dizainu primenančiu ledyną. 

Kaip išrinkti dovaną vyrui?

Turbūt sunkiausia nustebinti praktiškus vyrus, kuriems iš pirmo žvilgsnio lyg ir nieko nereikia. Bet ar tikrai nieko? C&D STYLE dovanų salono konsultantė Karolina pataria į ką svarbu atkreipti dėmesį renkant dovaną.

Šventėms artėjant

Ir atėjo ponas lapkritis su netikėtomis dovanomis - sniegu ir lengvu šaltuku. Kol žolę dengia šerkšnas, norime to ar ne, mintyse ima skambėti kalėdinės dainos ir dėliotis dovanų sąrašas.

Koks gi malonus tas rūpestis galvoti kaip šiemet papuošime namus, kuo nustebinsime artimuosius ir ar buvome pakankamai geri praėjusiais metais ir rasime išsvajotas dovanas po Kalėdų eglute.

TOP 10 dovanų, kurių kiekviena nuotaka norėtų iš „C&D Style“

Tikros dovanos, kurias gali išpakuoti iš dailaus ir šlamančio popieriaus, pačiupinėti ir pasidėti namuose, su trenksmu grįžta į madą ir daugelis interjero parduotuvių gauna laiškų su klausimais, ar galima pas jus sudaryti dovanų sąrašą? Taigi šiandien, šių metų nuotaka sudaro dovanų, kurių kiekviena nuotaka norėtų iš „C&D Style“, dešimtuką.

Nemirštanti klasika

Jan Philippi – vokiečių dizaineris  gražius dalykus paverčia meno kūriniais. Nuolat besikeičiančiame pasaulyje šis dizaineris kelia sau kūrybinius  iššūkius ir pristato stiliaus avantiūrą, stilistinę ikoną.

Dovanų idėjos iš C&D STYLE

Gražių idėjų salonas C&D STYLE yra ne tik tam, kad būtų paprasta greitai rasti dovaną tą paskutinę akimirką. Jis ir tam, kad sukutentų atminties receptorius ir padėtų išgryninti jūsų asmeniškas asociacijas, susijusias su žmogumi, kuriam norite išrinkti nuoširdžią dovaną.

5 detalės namų jaukumui sukurti

Namai – tai vieta, kur visuomet norisi sugrįžti, kur laukia brangiausi žmonės, supa malonūs prisiminimai. O kad namuose būtų dar jaukiau, pasinaudokite C&D STYLE  patarimais ir sukurkite ypatingą namų atmosferą.

C&D Style - stipriausi Lietuvoje 2013

С&D Style - "Stipriausi Lietuvoje 2013"! „Stipriausi Lietuvoje 2013" - tai sertifikatas, kuris patvirtina, kad įmonė yra patikima, laiku vykdo ir yra didelė tikimybė, kad vykdys savo finansinius įsipareigojimus.

10% nuolaida Jūsų pirmam apsipirkimui! Užsisakę naujienlaiškį pirmieji sužinosite apie naujienas, pasiūlymus bei akcijas!
Jūs užsisakėte naujienlaiškį. Detalesnė informacija Jūsų pašto dėžutėje.