Dovanų kuponas Nemokamas dovanų pakavimas Turite klausimų? +370 620 530 24 Nemokamas pristatymas nuo 65 €

Dubuo „Organic“

Įmonė įsikūrė 1985m. Įmonės tikslas – pasiūlyti šiuolaikiškus keramikos gaminius gėlių mylėtojams, panaudojant sukauptą patirtį apie keramiką, kaulinį porcelianą ir stiklą. Viskas prasidėjo nuo paprastų vazonų, tačiau ilgainiui, tobulinant dizainą, pasipildė asortimentas ir dabar galime pasiūlyti ne tik vazonus, bet ir įvairaus dizaino ir stiliaus vazas, įvairius aksesuarus, indus. Prekių asortimentas atnaujinamas kas 6 mėnesius. Kūrybinės idėjos, modernus dizainas, puikūs ir rafinuoti stiklo ir porceliano gaminiai – tai „Sandra Rich“.

Baltos spalvos keramikinis dubuo. Dekoruotas išraiškingomis plastiškomis linijomis, kurios primena banguojantį vandens paviršių. Šio dubens dizainas siekia sukurti organišką įspūdį. Dubenys yra dviejų dyžių. Kaina nurodyta 1 vnt.

Matmenys: didelis dubuo 20x20x30 cm, mažas dubuo 11x17x26 cm

Įsigyti internetu šios prekės nėra galimybės. Patikrinkite likutį salonuose, jeigu nėra ir ten, o Jūs norite sužinoti kada ją vėl turėsime, susisiekime - info@cdstyle.lt
Susijusios prekės
10% nuolaida Jūsų pirmam apsipirkimui! Užsisakę naujienlaiškį pirmieji sužinosite apie naujienas, pasiūlymus bei akcijas!
Jūs užsisakėte naujienlaiškį. Detalesnė informacija Jūsų pašto dėžutėje.