Dovanų kuponas Nemokamas dovanų pakavimas Turite klausimų? +370 620 530 24 Nemokamas pristatymas nuo 65 €

Vaza „Grand Posy LSA“

ARTIKULAS G429-32-301
„LSA International“ įsikūrė 1960-ųjų metų pabaigoje. Kompanija priklauso dviems šeimoms - Lubkowski ir Saunders. Pagrindinis biuras ir sandėlis yra Sunbury, šalia Londono, Anglijoje. „LSA International“ – tai įmonė, kuri tiekia gaminius mažmeninei ir didmeninei prekybai, tarptautiniams viešbučiams ir restoranams. Įmonės tikslas: novatoriškas dizainas ir šiuolaikinė klasika; dekoratyvūs ir funkcionalūs gaminiai; vertinama pozicija rinkoje; prieinamos kainos dizainas, rankų darbo stiklo ir porceliano gaminiai.

Ši „Grand posy vaza yra pagaminta naudojant tradicinę techniką. Ji išsiskiria savo išlinkiais ir tekstūriniu paviršiumi. Šiam banguotam vazos paviršiui sukurti naudojama speciali stiklo optika, kuri išgaunama naudojant suktą optiką, kuri sukuria stiklo sukimosi ir bangavimo efektą.  Tai puiki, išskirtinė dovana, deranti su kitomis „Flower“ kolekcijos dalimis. Ši vaza tinkama aukštoms gėlėms, kaip rožės ar plūkės merkti.

Matmenys: aukštis 32 cm

Šią prekę galite įsigyti šiose parduotuvėse

PLC „PANORAMA“ Vilnius, Saltoniškių g. 9
8 - 620 22 928; I-VII 10-21 val.
1 vnt.
Kaina
88.00

Daugiau nuotraukų

Susijusios prekės

Vaza „Open Bouquet LSA“

79.00
10% nuolaida Jūsų pirmam apsipirkimui! Užsisakę naujienlaiškį pirmieji sužinosite apie naujienas, pasiūlymus bei akcijas!
Jūs užsisakėte naujienlaiškį. Detalesnė informacija Jūsų pašto dėžutėje.