Dovanų kuponas Nemokamas dovanų pakavimas Turite klausimų? +370 620 530 24 Nemokamas pristatymas nuo 49 €

Vizitinių kortelių dėklas „Siena“

ARTIKULAS 131-121
„Mywalit“ produktų paslaptis slypi ne tik žaismingose spalvose. Visi produktai pagaminti iš „nappa“ odos, todėl kiekvienas išsirinktęs „MyWalit“ produktą, lieka sužavėtas! „MyWalit“ seka spalvų, kompocizijų derinimo madas ir tendencijas, tad įsigiję šių produktų, visada atrodysite stilingi, charakteringi ir išskirtiniai!

Septintasis dešimtmetis, kai bohemiškame gyvenime vyravo tradicinės rudos spalvos tonai ir pustoniai, maišyti su šafrano bei retro mėlynos spalvos deriniais. Tai spalvos, kurios Jums niekada nenusibos!

Šiame vizitinių kortelių dėkle rasite 10 plastikinių skyrelių, kuriuose tilps visos Jūsų kortelės. Jūs daugiau niekada nesijaudinsite prie kasos, kai reikia surasti lojalumo kortelę, o ji kažkur slepiasi. Šiame kortelių dėkle galite tvarkingai susidėti vizitines korteles, nuolaidų korteles ar įvairias lojalumo korteles. Vizitinių kortelių dėklas pagamintas iš natūralios odos.

Matmenys 8x8x10 cm

Įsigyti internetu šios prekės nėra galimybės. Patikrinkite likutį salonuose, jeigu nėra ir ten, o Jūs norite sužinoti kada ją vėl turėsime, susisiekime - info@cdstyle.lt

Daugiau nuotraukų

Susijusios prekės
10% nuolaida Jūsų pirmam apsipirkimui! Užsisakę naujienlaiškį pirmieji sužinosite apie naujienas, pasiūlymus bei akcijas!
Jūs užsisakėte naujienlaiškį. Detalesnė informacija Jūsų pašto dėžutėje.