Dovanų kuponas Nemokamas dovanų pakavimas Turite klausimų? +370 620 530 24 Nemokamas pristatymas nuo 49 €

Viskio taurė „Boris“

ARTIKULAS G008-09-992
„LSA International“ įsikūrė 1960-ųjų metų pabaigoje. Kompanija priklauso dviems šeimoms - Lubkowski ir Saunders. Pagrindinis biuras ir sandėlis yra Sunbury, šalia Londono, Anglijoje. „LSA International“ – tai įmonė, kuri tiekia gaminius mažmeninei ir didmeninei prekybai, tarptautiniams viešbučiams ir restoranams. Įmonės tikslas: novatoriškas dizainas ir šiuolaikinė klasika; dekoratyvūs ir funkcionalūs gaminiai; vertinama pozicija rinkoje; prieinamos kainos dizainas, rankų darbo stiklo ir porceliano gaminiai.

Viskio taurė yra išskirtinė, dėl savo sunkaus pagrindo ir išskirtinių apvadų. Puikiai tiks į komplektą su kitų kolekcijų taurelėmis. Boris kolekcija pritrenkia pasitikėjimu ir savitu stiliumi. Dvelkia paprastumu, ir švariomis linijomis. 

Talpa 250 ml. Priežiūra: plauti rankomis šiltu vandeniu, nusausinti minkšta šluoste.

Nurodyta kaina 1 taurės.

Įsigyti internetu šios prekės nėra galimybės. Patikrinkite likutį salonuose, jeigu nėra ir ten, o Jūs norite sužinoti kada ją vėl turėsime, susisiekime - info@cdstyle.lt

Daugiau nuotraukų

Susijusios prekės

Brendžio taurė „Bar“

22.80
Išparduota

Stiklinė „Moya“

12.00
Išparduota
10% nuolaida Jūsų pirmam apsipirkimui! Užsisakę naujienlaiškį pirmieji sužinosite apie naujienas, pasiūlymus bei akcijas!
Jūs užsisakėte naujienlaiškį. Detalesnė informacija Jūsų pašto dėžutėje.