Dovanų kuponas Nemokamas dovanų pakavimas Turite klausimų? +370 620 530 24 Nemokamas pristatymas nuo 49 €
Akcija

Minkštas lavinamasis žaislas „Cloud Les Pachats“

ARTIKULAS 660061
"Moulin Roty" jau beveik 50 metų kuria nepamirštamas emocijas mažiesiems nuo pirmųjų jų dienų šiame pasaulyje. Pagrindinis gamintojo tikslas - leisti vaikams pasinerti į fantazijų pasaulį su nuostabiais Moulin Roty personažais, kurie yra saugūs ir visiškai patikimi naudoti net ir patiems mažiausiems!

Kas tas katinas, gulinėjantis at sofos? Tai aš, Gros Chacha! Kas tas katinas, kuris mėgsta pavalgyti? Tai aš, Chamalo! Kas tas mažas katiniukas, norintis žaisti su tavimi? Tai aš, Minoucha! Kas šie žavingi katiniukai murkiantys kambaryje?  Tai mes -  Pačatai!

Minkštas, muzikinės veiklos debesėlis, skirtas sužadinti pirmuosius vaiko pajūčius ir papuošti mažylio kambarį ar lovytę. Jį sudaro: kaklaraištis, skirtas prikabinti debesėlį, maža žvaigždutė, kabantis paukštukas ir barškutis tai detalės, kurios lavina mažylio pirštukus. Norėdami išgirsti melodiją, patraukite žvaigždutę žemyn. 

Ilgis 28 cm. 

Priežiūra: nuvalyti paviršių drėgnu skudurėliu.

Amžius 0+

Kiekvienas žaislas yra patikrintas ir patvirtintas nepriklausomoje laboratorijoje Prancūzijoje. Visi gaminiai atitinka Europos žaislų standartą NF-EN71 ir yra pažymėti CE ženklu, kuris patvirtina, kad žaislai išlaikė bandomuosius testus.

Įsigyti internetu šios prekės nėra galimybės. Patikrinkite likutį salonuose, jeigu nėra ir ten, o Jūs norite sužinoti kada ją vėl turėsime, susisiekime - info@cdstyle.lt

Daugiau nuotraukų

10% nuolaida Jūsų pirmam apsipirkimui! Užsisakę naujienlaiškį pirmieji sužinosite apie naujienas, pasiūlymus bei akcijas!
Jūs užsisakėte naujienlaiškį. Detalesnė informacija Jūsų pašto dėžutėje.