Dovanų kuponas Nemokamas dovanų pakavimas Turite klausimų? +370 620 530 24 Nemokamas pristatymas nuo 49 €
Akcija

Minkštas žaislas „Owl Mademoiselle et Ribambelle“

ARTIKULAS 657041
"Moulin Roty" jau beveik 50 metų kuria nepamirštamas emocijas mažiesiems nuo pirmųjų jų dienų šiame pasaulyje. Pagrindinis gamintojo tikslas - leisti vaikams pasinerti į fantazijų pasaulį su nuostabiais Moulin Roty personažais, kurie yra saugūs ir visiškai patikimi naudoti net ir patiems mažiausiems!

Ponia Pelėda - ypač mėgsta dainuoti! Spalvota ir tokia žaisminga, visa rožinė, pasipuošusi geltonu taškuotu "Tutu" sijonėliu.
Jos didžiulės akys stebi draugus, kad nieko nenutiktų paslaptingame miške. Jos minkšti ir dideli sparnai apgaubia švelnumu ir meile.
Patraukite virvelę ir išgirskite nuostabią Ponios Pelėdos dainą.

Ilgis 21 cm.

Priežiūra: valyti drėgna šluoste.

Amžius 0+

Kiekvienas žaislas yra patikrintas ir patvirtintas nepriklausomoje laboratorijoje Prancūzijoje. Visi gaminiai atitinka Europos žaislų standartą NF-EN71 ir yra pažymėti CE ženklu, kuris patvirtina, kad žaislai išlaikė bandomuosius testus.

Įsigyti internetu šios prekės nėra galimybės. Patikrinkite likutį salonuose, jeigu nėra ir ten, o Jūs norite sužinoti kada ją vėl turėsime, susisiekime - info@cdstyle.lt
10% nuolaida Jūsų pirmam apsipirkimui! Užsisakę naujienlaiškį pirmieji sužinosite apie naujienas, pasiūlymus bei akcijas!
Jūs užsisakėte naujienlaiškį. Detalesnė informacija Jūsų pašto dėžutėje.